BON UPOMINKOWY

Promocje » BON UPOMINKOWY

 

Bon Upominkowy na zabiegi kosmetyczne - zrób miły prezent bliskiej osobie

Szukasz miłego prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby?

Wykupienie bonu upominkowego w formie karnetu na zabiegi kosmetyczne może być najpiękniejszym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę.

Salon wySpa oferuje bony upominkowe na wykonanie wybranych z cennika zabiegów . Ty decydujesz na jaką kwotę ma być wartość bonu upominkowego, w ramach wybranej kwoty obdarowana osoba wybiera dla siebie najlepsze zabiegi, a my dbamy aby osoba wyszła od nas piękna i szczęśliwa.

Bon upominkowy może być wystawiony na okaziciela, zawierać imienne zaproszenie, może być wykupiony na określoną kwotę, wybrane zabiegi lub pakiety zabiegów.

Bon upominkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję.

Bony upominkowe


Najbardziej popularne okazje:
• imieniny, urodziny,
• rocznice ślubu, wieczór panieński,
• Dzień Kobiet, Walentynki,
• Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki,
• lub po prostu w dowód miłości dla narzeczonej, żony, matki, siostry, koleżanki...

Wszystkie bony upominkowe zachowują swą ważność przez 1 rok od daty ich wykupienia i nie podlegają zwrotowi. Przy realizacji Zaproszenia, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość Zaproszenia. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Zaproszenia.

 

Loga
Loga 2