Przedłużanie rzęs

Oferta » Przedłużanie rzęs

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą 1:1 firmy Noble lashes.
 
Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegach stosowane są rzęsy półsyntetyczne różnej długości, grubości i o różnym stopniu podkręcenia, dzięki czemu możesz sama decydować o efekcie jaki chcesz uzyskać. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą jeden do jednego co oznacza, że doklejamy pojedyncze rzęsy po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający. 

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 4-6 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

Loga
Loga 2