Depilacja pastą cukrową

Oferta » Depilacja pastą cukrową

 

W obecnych czasach depilacja ciała to coś naturalnego. Większość kobiet łączy ją z higieną dnia codziennego i traktuje jako obowiązek. Depilacja pastą cukrową to nowoczesna wersja stosowanej przez kobiety z Bliskiego Wschodu substancji i techniki depilacyjnej.                                                     

                                                                                                    

Depilacja pastą cukrową przeznaczona jest przede wszystkim dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Zabieg depilacji przy użyciu pasty jest znacznie mniej bolesny (w porównaniu do wosku) i bardziej bezpieczny, nie ma możliwości poparzeń lub urazów skórnych, ponieważ pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji. Depilcję wykonuje się z włosem, co zapewnia bardzo dużą skuteczność, nawet przy krótkich włoskach. Nie łamie włosów tylko wyrywa z cebulkami. Efekt depilacji utrzymuje się około 4-6 tygodni. Depilacyjna Pasta Cukrowa zawiera wyłącznie składniki naturalne tj: cukier i sok cytrynowy. Pozostałości pasty z łatwością usuwamy wodą.

Pasta nie przykleja się do skóry, przez co zabieg jest mniej bolesny, a skóra po zabiegu tylko lekko zaczerwieniona. Dodatkowo przy depilacji nie używa się narzędzi, co znacznie zwiększa higieniczność zabiegu

            

Pracujemy na produktach renomowanej firmy Alexandria Professional!!

1. Nasze pasty cukrowe są w 100% naturalne.

Każde opakowanie pasty cukrowej Alexandria Professional™ zawiera pierwszorzędny , wysokiej jakości produkt, bez dodatku żadnych chemikaliów oraz innych sztucznych wypełniaczy. Pasta nie zawiera także żadnych olejków eterycznych, gdyż nie są one konieczne w procesie depilacji. Warto podkreślić, że nasza pasta cukrowa jest w pełni zdatna do spożycia, a do tego smaczna, co świetnie prezentuje jej naturalny charakter, a także wyklucza jakiekolwiek ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji. Bezpieczna kosmetyka to fundamentalna zasada w Alexandria Professional™.

 

2. Nasza pasta cukrowa nie „przykleja się” do żywych komórek.

Stosując techniki Alexandria, pasta cukrowa delikatnie usuwa martwe komórki co w rezultacie powoduje dużo delikatniejsze zabiegi nawet na tak wrażliwych częściach ciała jak okolice brwi czy linii bikini.

 

3. Depilacja cukrowa jest ekonomiczna.

Większość klientów już po pierwszym, drugim zabiegu zauważa natychmiastową zmianę w strukturze i intensywności owłosienia oraz znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Nie ma zatem potrzeby wydawania olbrzymich pieniędzy na inne, alternatywne sposoby depilacji.

 

4. Nasze pasty cukrowe są w 100% rozpuszczalne w wodzie.

Nie ma obawy zniszczenia bądź poplamienia ubrań klientów i co najważniejsze, pasta nie stwarza żadnego zagrożenia dla skóry. Pastę cukrową Alexandria można z łatwością zmyć za pomocą letniej wody. Po zabiegach pastą cukrową będziesz doświadczać uczucia świeżości i gładkości, bez konieczności martwienia się o potencjalne zniszczenie twojej garderoby.

 

5. Odpowiednio przygotowani, certyfikowani specjaliści Alexandria Professional™ nakładają pastę cukrową na skórę dłońmi, utrzymując ją w temperaturze pokojowej.

Nie ma ryzyka poparzenia skóry! Fakt, który na pewno docenią nasi klienci. Kiedy pasta cukrowa jest wmasowywana w skórę pozwala to jej na wniknięcie do mieszków włosowych, oklejenie cebulki włosowej i delikatne usunięcie włosa bez ryzyka jego uszkodzenia. Efekt uboczny… niektórzy klienci zasypiają podczas przeprowadzania zabiegu. Gładkość przede wszystkim!

 

6. Past cukrowe Alexandria Professional™ są w 100% higieniczne.

Nasi specjaliści nigdy nie używają ponownie tej samej pasty. Pasta cukrowa jest zawsze utylizowana po każdym zabiegu. Następną, ogromną przewagą pasty Alexandria jest fakt, że wysoce skoncentrowana struktura cukru nie pozwala na powstawanie bakterii co eliminuje ryzyko zainfekowania skóry. Alexandria Professional™, bezpieczeństwo, zawsze!

 

7. Zabiegi Alexandria Professional™ przed i po depilacji są niezwykle skuteczne.

Zabiegi stosowane przed oraz po depilacji się niezwykle ważne aby wyeliminować jakiekolwiek niepożądane reakcji skóry z powodu ekstrakcji włosów. Ale nie tylko to jest istotne. Kolejnym, znaczącym skutkiem czynności przed i po depilacji jest wykluczenie jakichkolwiek podrażnień skóry do których może dojść poprzez nieodpowiednią pielęgnację przed i po usunięciu włosów. Wszystkie produkty Alexandria zostały opracowane, przetestowane i sprawdzone czym udowodniono ich maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność. Żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach, jedynie na ludziach. O ich wyniki możesz zapytać każdego z klientów Alexandria Professional™.

 

8. Nasz sukces został sprawdzony na kobietach i mężczyznach w każdym wieku, na każdym kolorze skóry oraz na każdej możliwej strukturze włosa.

„Od najdelikatniejszych do najtwardszych rodzajów skóry i owłosienia , u osób w wieku od 6 do 87 lat, Ja (Lina Kennedy) skutecznie usunęłam każdy włos od stóp do głów (za wyjątkiem wewnętrznych części ucha oraz powiek) zarówno dla potrzeb estetycznych jak i wymagań medycznych używając technik oraz produktów Alexandria Professional™! Daję wam na to moje słowo…!”

 

9. Nie ma potrzeby golenia ani zapuszczania włosów pomiędzy zabiegami.

Techniki depilacji Alexandria Professional™ pozwalają na usunięcie nawet 3 mm włosów co jednocześnie eliminuje potrzebę długiego oczekiwania pomiędzy zabiegami i tym samym frustrację samych klientów.

 

10. Rozpoznawalna marka.

Alexandria Professional™ wytwarza produkty w pełni bezpieczne i przyjazne dla skóry bez użycia parabenów, mocznika i petrochemikaliów zawsze w 100% zgodne z jakością. Jesteśmy pionierami, stworzyliśmy i rozbudowaliśmy zaawansowany program szkoleniowy, aby wspierać profesjonalistów i pomóc ci zostać zauważonym, a my będziemy wciąż dążyć do doskonałości. Alexandria Professional™ jest światową marką, której możesz zaufać!

 

Loga
Loga 2