Depilacja pastą cukrową

Oferta » Depilacja pastą cukrową

                                                  

                                                                                                    


Depilacja pastą cukrową przeznaczona jest przede wszystkim dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Zabieg depilacji przy użyciu pasty jest znacznie mniej bolesny (w porównaniu do wosku) i bardziej bezpieczny, nie ma możliwości poparzeń lub urazów skórnych, ponieważ pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.


Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski, co już zmniejsza ból, wyklucza też poparzenie czy podrażnienie skóry. Depilację pastą cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy gdy włoski są bardzo krótkie. Pozwala to więc usuwać je na bieżąco, bez czekania, aż odrosną. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry. Podrażnienia po depilacji pastą cukrową są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne odrastają włosy. Depilując się regularnie można całkowicie pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.


            

Pracujemy na produktach renomowanej firmy Alexandria Professional oraz ROYX!!

- Nasze pasty cukrowe są w 100% naturalne.

Każde opakowanie pasty cukrowej zawiera pierwszorzędny, wysokiej jakości produkt, bez dodatku żadnych chemikaliów oraz innych sztucznych wypełniaczy. Pasta nie zawiera także żadnych olejków eterycznych, gdyż nie są one konieczne w procesie depilacji.

- Nasza pasta cukrowa nie „przykleja się” do żywych komórek.

Stosując techniki Alexandria, pasta cukrowa delikatnie usuwa martwe komórki co w rezultacie powoduje dużo delikatniejsze zabiegi nawet na tak wrażliwych częściach ciała jak okolice brwi czy linii bikini.

- Depilacja cukrowa jest ekonomiczna.

Większość klientów już po pierwszym, drugim zabiegu zauważa natychmiastową zmianę w strukturze i intensywności owłosienia oraz znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Nie ma zatem potrzeby wydawania olbrzymich pieniędzy na inne, alternatywne sposoby depilacji.

- Pasty cukrowe są w 100% higieniczne.

Nigdy nie używamy ponownie tej samej pasty. Pasta cukrowa jest zawsze utylizowana po każdym zabiegu.


Jak przygotować skórę do depilacji pastą cukrową?

Dzień przed planowaną depilacją zrób dokładny peeling. Dzięki peelingowi usuniesz martwy naskórek, który nie będzie przyklejał się pasty cukrowej, podniesiesz też włoski i wyciągniesz te wrośnięte w skórę. Zapuść włosy min. 10 dni przed zabiegiem.

Loga
Loga 2